E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Durresit

Etiketim: durresit

Zjarr në qendër të Durrësit, flakët përfshijnë apartamentin (Video)

Një zjarr ka rënë këtë mesditë në një apartament, në qendër të qytetit të Durrësit, në bulevardin kryesor. Raportohet se është përfshirë nga flakët kati...

Pas Durrësit, PS kërkesë Gjykatës: Njihni mandatin e Agim Kajmakut në...

Pas Durrësit, Partia Socialiste i kërkon Gjykatës së Tiranës të njohë mandatin e kryetarit të bashkisë të dalë nga 30 qershori, Agim Kajmaku. PS...

Dako për përgjimet e “Bild”: Pse po hidhet baltë për Durrësin

Kryetari aktual i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako teksa i uroi mirëseardhjen kryeministrit Edi Rama në takimin elektoral, zgjodhi t’u përgjigjej  edhe kritikave pas...

Rama: Durrësi do ta kujtojë me admirim periudhën kur Dako drejtoi...

Në takimin elektoral me qytetarët e Durrësit, kryeministri Edi Rama u ndal gjatë në vlerësimin e punës së kryebashkiakut Vangjush Dako, edhe pse nuk...

Berisha publikon videon: Dako duke festuar me Astrit Avdylajn

Pak ditë më parë kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako duke fokur për përgjimet e publikuara nga gjermania “Bild” u shpreh se nuk e njihte...

A ia hap Rama telefonin pas përgjimeve, flet Vangjush Dako

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako këtë të enjte në Opinion ka folur për përgjimet e reja të publikuara nga gazeta gjermane Bild. I...

Përgjime/ Kreu i PD së Durrësit: Dako ka përdorur gjithnjë banditët...

Publikimi i përgjimeve nga "Bild" përmes të cilave zbuloi se si vota blihej ose merrej përmes shantazhit nga grupe kriminale në shërbim të kandidatëve...

Hetimet për Dakon, do të merren në pyetje të gjithë personat...

Pas pyetjes së kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, Prokuroria e Krimeve të Rënda do të vijojë me marrjen e deklarimeve të personave të tjerë...

Vangjush Dako lëshon Durrësin pas tre mandatesh, ja cila është gruaja...

I shumëpërfolur dhe i akuzuar pa fund nga opozita, kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako pritet të lërë këtë post pas tre mandatesh rresht. Vetëm disa...

DENONCIMI-EMRI/ Drejtori i Ujësjellësit të Durrësit aksidenton punonjësin e policisë

Një punonjës policisë rrugore i cili lëvizte me motor është aksidentuar mesditën e sotme në krye të detyrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 7...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com