Ballina Etiketimet Durres

Etiketim: Durres

14-vjeçarja që u shfrytëzua për prostitucion, babai: Si po i rris...

Pas publikimit të lajmit se një 14-vjeçare nga Durrësi shfrytëzohej për prostitucion ka ardhur edhe dëshmia e të atit të të miturës, i cili...

Motër e vëlla shfrytëzonin të miturën, dëshmia: Më rrihnin para se...

Një 14-vjeçare nga Durrësi ka denoncuar dy të rinj, motër e vëlla, se e kanë shfrytëzuar për prostitucion. Adoleshentja me inicialet H.Xh, në dëshminë...

Durrës, hetime tre të rinjve, kryen veprime të turpshme me turkun

Në Shqipëri ndodhin çudira! Tre të rinj, përkatësisht: M.K 17 vjeç; Xh.A. 17 vjeç dhe A.N. 14 vjeç po hetohen në gjendje të lirë...

Durrës, qytetarët e shoqëria civile protestë kundër importit të mbetjeve

Qytetarë dhe aktivistë të shoqërisë civile në Durrës kanë protestuar sot kundër importit të mbetjeve. Qyteti bregdetar do të jetë stacioni më i rëndësishëm i...

Të moshuarës i vjedhin 1.6 milionë lekë në banesë

Një gruaja të moshuar i janë vjedhur 1.6 milionë lekë në banesën e saj. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme (30 shtator) në në...

Rama shëtit në Fier, djaloshi rom: Na le pa kokërr leku...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një vizitë në qytetin e Fierit. Teksa po marshonte në rrugët e qytetit me disa mbështetës të tij,...

Basha në Durrës, sot starton Akademia Politike

Lektorë, personalitete politike të së djathtës e opinionit publik, ekspertë vendas e të huaj bëhen bashkë sot në Durrës, në nisjen e Akademisë Politike. Partia...

OSHEE: 5 fidra të rinj, “unazë” për Durrësin. Përfitojnë 60 mijë...

OSHEE përfundon një tjetër projekt më rëndësi, kësaj here në qytetin bregdetar të Durrësit. Me një investim prej 1.5 milionë euro, ka përfunduar ndërtimi...

Largimi i biznesmenit libanez, Manjani: Të shkarkohet gjyqtarja e Durrësit

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani deklaroi sot se do të kërkonte nga Këshilli i Lartë i Drejtësisë shkarkimin e gjyqtares së gjykatës së Durrësit...

Pako me drogë mes këmishave, kapet ngarkesa në portin e Durrësit

Një sasi prej 130 kg kabanis sativa është sekuestruar në portin e Durrësit ndërsa është arrestuar në flagrancë drejtuesi i kamionit ku u gjet...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com