E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Duncan Norman

Etiketim: Duncan Norman

Meta takon ambasadorin e ri britanik: Të intensifikohen marrëdhëniet mes dy...

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta priti sot Ambasadorin e ri të Mbretërisë së Bashkuar, Duncan Norman të cilit i uroi mirëseardhjen në Shqipëri dhe...

Ambasadori i ri i Britanisë në Tiranë: Ikëm nga BE, por...

U prezantua zyrtarisht ambasadori i ri i Britanisë së Madhe në Shqipëri, Duncan Norman, i cili theksoi se marrëdhëniet diplomatike midis dy vendeve mbeten...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Rënia e demokracisë

Nga Mesila Doda - Si kurrë më parë ky vend po rrëshket drejt një situate dramatike. Nuk ka...

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com