Ballina Etiketimet Droge

Etiketim: droge

“Do ua mbaja deri për Krishtlindje”, shqiptarit i kapen 900 mijë...

Një rrugë e trafikut të drogës është zbuluar në Torino, të Italisë. Policia mundi të gjejë dhe të sekuestrojë 72 kilogramë marijuanë të futura në...

Avioni me drogë në Divjakë, ekstradohet nga Belgjika i denuari me...

Një tjetër i kërkur bie në prangat e Policisë belge falë shkëmbimit të informacionit në kohë reale mes Interpol Tirana dhe Policisë belge. Nga specialistët...

Kush është “bosi i madh” i kokainës nga Tuzi, që drejton...

Mediet zvicerane shkruajnë se është arrestuar “bosi i madh” i kokainës, që drejtonte rrjetin botëror të trafikut. Bëhet fjalë për 60-vjeçarin Michael Dokovich, i...

Investigimi/ Nxënësit shesin lirisht hashash në shkolla

Emisioni “Stop” në Tv Klan i rikthehet fenomenit të shitjes së drogërave në ambientet e shkollave. Para më shumë se një viti, më 25 Shtator...

Me fëmijën e mitur si “mburojë” dhe me drogë në makinë,...

Një shqiptar u arrestua pasditen e djeshme nga policia e Ankonës në Itali, pasi u kap me kokainë. I riu shqiptar ndodhej në makinën luksoze,...

Kishin fshehur drogën në shtëpinë e pabanuar, 4 të arrestuar në...

Policia e Elbasanit ka sekuestruar 21 kg kanabis, ndërsa në pranga kanë rënë 4 persona dhe 1 tjetër është shpallur në kërkim. Në kuadër...

Superaksion i policisë, bllokohen 55 kg drogë, pranga dy shqiptarëve në...

Mbrëmjen e kësaj të hënë  janë sekuestruar 55 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se operacioni është zhvilluar në Kostur, ndërsa janë arrestuar dy...

Denoncimi: Në Kavajë droga shitet dhe shpërndahet nga narkoantidroga me uniformë!

Një qytetar ka denoncuar shefin e antidrogës në Kavajë i cili në bashkëpunim me një kriminel, janë kthyer në posedues dhe shitës të lëndëve...

Rrugët e drogës kalojnë nga Shqipëria, ”TG3”: Kokaina ”Made in Elbasani”...

Televizioni italian ''TG3'', raporton goditjen e një grupi të madh kriminal që kryente trafikun e dorgës nga Holanda, Spanja, Italia. Mësohet se Policia italiane...

Durrës, qytetari “fundos” shpërndarësin e drogës

Një 32-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike në doza të vogla. Arrestimi i shtetasit L.H u bë...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com