Ballina Etiketimet Drogë dhe armë

Etiketim: Drogë dhe armë

Drogë dhe armë në shtëpi e magazinë, shpallet në kërkim zyrtari...

Policia e Skraparit ka shpallur në kërkim kryetarin e fshatit Barç, në Çorovodë, pasi i është gjetur lëndë narkotike dhe një armë gjahu. Bëhet...

Drogë dhe armë, pranga 2 personave të shpallur në kërkim Shkodër

Policia e Shkodrës bën me dije se ka arrestuar 2 persona të shpallur në kërkim, pasi mbi ta binin akuza për trafik droge dhe...

Drogë dhe armë gjenden të fshehura në pyllin grek pranë kufirit...

Një sasi e konsiderueshme marijuane dhe një armë tip “kallashnikov” janë gjetur pranë kufirit Greqi-Shqipëri ditën e sotme. Gjatë një operacioni në zonën pyjore të...

Drogë dhe armë, shkatërrohet banda, 3 shqiptarë në pranga për 23...

Tre shqiptarë janë vënë në prangat e policisë greke gjatë një operacioni antidrogë, ku janëe sekuestruar 23 kg heroinë. Operacioni është bërë në Aspropirgo të...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Sondazhi i Zaloshnjës: Rama versus Basha pas tërmetit

Eduard Zaloshnja Në 24 orët e fundit, zhvillova një sondazh elektronik, në serinë e sondazheve që zhvilloj për...

Babëzia nuk ka frikë nga tërmeti

Nga Oerd Bylykbashi Tmerri dhe paniku i termetit po kalon, por tragjedia mbetet aty. Sot kur 51 persona...