Ballina Etiketimet Droga

Etiketim: droga

Foto/ Ja kush janë 4 trafikantët e arrestuar për kokainën “KF...

Publikohet fotografia e katër personave të arrestuar nga autoritetet braziliane për kapjen e 617 kg kokaine, në pakot e së cilës shkruaj “KF Elbasan”,...

Droga vinte nga Shqipëria? Policia përgënjeshtron mediat greke

Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar sot në mediat greke, të cilat shkruanin se është bllokuar një anije me...

Dokumentari i RAI 3, Vasili: Antimafia italiane demaskon me fakte qeverinë...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili publikon në faqen e tij zyrtare në rrjetet sociale dokumentarin e plotë që u publikua këtë...

“Rikthehet droga në Lazarat”, VOA jep rastet: Më shumë vatra në...

Operacionet e Policisë së Gjirokastrës po zbulojnë vatra të reja të mbjella me bimë narkotike në jug të Shqipërisë. Në harkun e një jave...

Lufta kundër krimit dhe drogës, KE vlerëson Shqipërinë

Të mërkurën një delegacion i Ministrisë së Brendshme, raportoi pranë Komisionit Europian ecuritë e Shqipërisë në ecurinë e 5 prioriteteve, që BE-ja i ka...

Media italiane: Shqipëria rrezikon të bëhet një “narko-shtet”

Me titullin se: ''Shqipëria rrezikon të bëhet një "narko-shtet"'', media italiane ''Articolo21'', vë në pah trafikun e drogës dhe grupet kriminale të shqiptarëve që ushtrojnë...

Varësia nga droga dhe alkooli, ja si renditet Shqipëria

Përdorimi i drogave dhe alkoolit është një problematikë që ka prekur shumë shoqëri. Përqindja e personave që vuajnë nga çrregullimet në përdorimin e drogave...

Droga në Durrës, shoferi i kamionit e kishte fshehur në trup

Zbardhen të tjera detaje nga sekuestrimi i një sasie heroine dhe kokaine në portin e Durrësit. Pas ngjarjes mësohet të jenë arrestuar shoferi i...

Sekuestrohet drogë e madhe në Greqi, kreu i grupit një 34-vjeçar...

230 kg kanabis të sjellë nga Shqipëria janë sekuestruar nga policia greke gjatë tre operacioneve të ndryshme. Gjatë një operacionit të zhvilluar në afërsi të...

Shtatë teoritë e diskutueshme të evolucionit të njeriut, nga ecja mbi...

Është padyshim pyetja më e vjetër:Si erdhëm këtu në Tokë? Teoritë e evolucionit, mund të na ndihmojnë të kuptojmë origjinën tonë. Dhe këtu ka...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com