E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Dritan Kaba

Etiketim: Dritan Kaba

E ka fajin traktoristi Rama!

Nga Dritan Kaba Shkarkon pergjegjesit e zyrave te punesimit, ky eshte bere per te qeshur e qare! E ka fajin padituria jote ne ekonomi dhe dhenia...

Turistë dhe çekiçë

Nga Dritan Kaba Vetem 7 metra nga bregu i detit bashkia e Sarandes ka rikonfirmuar nje leje te nje pallati 8 katesh. Nje leje e dhene...

Jam pro sensibilizimit për LGBT

Nga Dritan Kaba Këto ditë në median e shkruar, portale, emisione kryesore të televizioneve ka zënë vendin e parë diskutimi rreth sensibilizimit që po bëhet...

RILINDI ËNDRRA E RAMËS!

Nga Dritan Kaba Dikur kryetar bashkie, Rama i cilësonte çeçenë, që duhet të hyjnë me vizë në Tiranë. Sot që ka tepsinë i vetëm, ja arriti...

Paratë!

Nga Dritan Kaba Per te pamundurit e te papunet, nuk ka! Per te permbyturit dhe te prekurit nga fatkeqesite natyrore, nuk ka! Per te subvencionuar fermeret qe...

Gallatë në Komisionin e Ligjeve

Gallatë në Komisionin e Ligjeve ose strehimi i garantuar nga b... Nga Dritan Kaba Sot ne komisionin e ligjeve u diskutua ligji per "Strehimin social". Ne diskutim...

Kaba, narko-analistëve: Merrni paratë dhe mbylleni

Protesta e sotme e opozitës ishte madhështore. Sigurisht që menjëherë pas saj kanë nisur komentet të ndryshme. Por edhe analistët duket se kanë marrë një...

Që askush të mos mbetet vetëm…

Nga Dritan Kaba Në fillim ata iu sulën… Në fillim ata iu sulën Socialistëve dhe unë heshta – sepse nuk isha socialist Pastaj ata iu sulën Sindikalistëve dhe unë heshta...

Elbasan, marshimin kundër krimit, pro paqes e printe Taulanti i Rilindjes

Nga Dritan Kaba Ishin mbledhur me qindra qytetare, se bashku me perfaqesuesit e besimeve fetare per te zhvilluar nje marrshim pro paqes, kunder krimit. Sa pane...

Kapriço qe kushtoi 13 milionë euro

Nga Dritan Kaba 13 milion eurot e kapriços Rama, do ikin nga shkollat, spitalet, ndihma sociale, investimet publike, nga djersa e gjaku i familjeve shqiptare. Ne...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com