Ballina Etiketimet Dritan Kaba

Etiketim: Dritan Kaba

Falsifikimi i firmave, Kaba: Patozi duhet të shkojë për ndjekje penale

Pas akuzave të njëpasnjëshme për falsifikim firmash bërë nga partia BD, ka reaguar gazetari Dritan Kaba i cili në një shenim në facebook shkruan...

Protesta qytetare dhe shqetësimi i “analistëve” të borderove!

Nga Dritan Kaba - Disa “analistë” që hanë çorbën e qeverisë thonë që bllokimi i rrugëve dëmton ekonominë. Dhe kush e thonë?! Ata që nuk kanë shkruar...

“Solidaritet” për fytyrën e nxirë të Edi Ramës

Nga Dritan Kaba - Hipokrizia më e madhe e prodhuar nga post-zjarri i Notre Dame, është pagesa e 100 mijë eurove nga taksat e shqiptarëve....

Dy anët e medaljes së Rilindjes

Nga Dritan Kaba - Dy anët e medaljes së Rilindjes. Ne opozite nxirrte deputetet te mbronin hotelin e deputetit te tyre qe ishte ndertuar duke...

Edhe lopët duan të ikin!

Nga Dritan Kaba- Edhe lopët duan të ikin! Numri i deleve eshte pergjysmuar. Siperfaqet e pambjella jane shtuar. Ndersa ka filluar marrja e serave me qera,...

Dhunohet gazetari kritik ndaj qeverisë (VIDEO)

Dhunës së djeshme të policisë, gjatë protestës së djeshme të opozitës, përveç pleqve dhe fëmijëve, nuk i ka shpëtuar as gazetari Dritan Kaba. Siç shihet...

Pasuroni dijet tuaja!

Nga Dritan Kaba PASURONI DIJET TUAJA! Beje share te “mençurohen” sa me shume shqiptare! Ju ftoj te ndiqni gjenialitetin dhe njohurite poliedrike te ylllit Spiropali! Pas shpjegimeve me...

Nuk na e ka fajin Bolton!

Nga: Dritan Kaba Në analizën e bërë nga Çim Peka ka diçka, me të cilën nuk bie dakord. Nuk është faji i Bolton nëse ndodh...

Vetëm për këtë fakt qytetarë bashkohuni me studentët. Revoltohuni!

Nga Dritan Kaba - Erdhi nga SHBA për t’i shërbyer qytetarëve të tij, bashkëkombasve me një rrogë qesharake, u tregua idealist. E morën e plasën...

Gazetari denoncon mashtrimin e Ramës: Për gojëtarët e “Rilindjes”

Gazetari Dritan Kaba, ka denoncuar me fakte mashtrimin e kryeministrit Edi Rama, i cili në programin qeverisë ka premtuar që buxheti për arsimin të...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Nga Lorenc Vangjeli - Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde...

“Prej Ramës humbet Shqipëria, Maqedonia dhe Zaev”, Gjekmarkaj: Si mund t’i besojë Europa

Nga Agron Gjekmarkaj - Paradokset si mallkim ciklik rrotullohen mbi hapësirën shqiptare! Më i fundit është edhe...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com