E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Dritan Kaba

Etiketim: Dritan Kaba

Nuk e meritojmë, jo nuk na pranojnë!

Nga Dritan Kaba - Jo se nuk na i hapin negociatat, por Shqipëria dhe qeveria e Rilindjes nuk e meriton hapjen e negociatave. A mund të...

Tao Tao (Tulant Balla), para Venecias si një delinkuent

Nga: Dritan Kaba Tao tao nga qe i genjeu per kestin e dyte, qe do i jepte relatorve, i i mbajti per hallet e veta....

Qytetarë, ngrohuni në diell. Taksat duhen për oligarkët e Edit!

Nga Dritan Kaba Qytetarë, ngrohuni në diell! Taksat duhen për oligarkët e Edit! Të jemi të qartë që në fillim, pa shpalljen e gjendjes së emergjencës...

Edi, ejani investoni, të keni fatin e Fadi Mitrit!

Nga Dritan Kaba - Edi në Pulia të Italisë duke folur në një panel me investitorë italianë, ai iu drejtua : Eja investoni, por po...

Gjithçka për të shmangur Ramashtagun!

Nga Dritan Kaba - Opinion një emision me njerëz të shtirurr dhe të shitur. Një emision fasadë sa edhe pyetja në Facebook është bërë për...

Kur zonjat zëvendësohen nga misset

Nga Dritan Kaba - Kur keni misin, Edin, shoqëruesen e parë, Valdrinin dhe miss buzëqeshjen Kajmakun, pse merreni me spektatorët e show-ut, kandidatet për drejtoresha...

A duhet varur “Mihali” në Lungomare?

Nga Dritan Kaba Këto dy ditë ka pasur një stuhi në media dhe cunam në rrjetet sociale. Ndryshe nga uraganet amerikane që i kanë emrat...

SPAK u kthye në S’NUK

Nga Dritan Kaba - Pas mosmiratimit nga KLP të kandidaturave të Besim Hajdarmatës dhe Dritan Prençit u hoq çdo dyshim, nëse e kishte ndonjëri, që...

Memecëria e socialistëve ndaj tradhtisë së Edi Ramës

Nga Dritan Kaba - Telefonata fake e Kryeministrit maqedonas Zaev tregon qartë tradhtinë e Edi Ramës ndaj Kosovës dhe Shqipërisë. Kjo tradhëti nuk është aspak...

“Qefliu” i pushimeve!

Nga Dritan Kaba - Pasi gatuan çorbën ambasadorët thonë se nuk jemi në 1913-ën. Në fakt kanë të drejtë se tani pas votimeve të 30...

EDITORIAL

Asgjë e re nga FRONTI i Luksemburgut për Shqipërinë tonë!

Ministrat e 28 vendeve të Bashkimit Europian dje, të mbledhur në Luksemburg, nuk kanë arritur të marrin...

FORUM

Pse më erdhi turp nga Edi Rama në Beograd?

Nga Bardhyl Mahmuti* Më 10 tetor 2019, pas takimit në Novi Sad me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama,...

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com