E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Dritan Demiraj

Etiketim: Dritan Demiraj

Ushtarakë në emigrim/ U plagos në Afganistan, komandoja shqiptar bashkohet me...

Ky është Aleksandër Peçi, komandoja shqiptar që mbeti i plagosur rëndë në Afganistan 7 vjet më parë, mision në të cilin mbeti i vrarë...

Ish-ministri Demiraj zbulon linjat e reja të Air Albania: Sajmiri në...

Ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka reaguar pas lajmit se Air Albania do të udhëtojë edhe drejt aeroporteve të BE, në vjeshtë. Reagimi i plotë: Të...

Dritan Demiraj vlerëson aktin e Haradinajt: Dihen ‘orkestruesit’ e thirrjes nga...

Kolonel Dritan Demiraj, vlerëson aktin e dorëheqjes së Dritan Demirajt nga posti i kryeministrit të Kosovës, pas thirrjes nga Gjykata Speciale në Hake. Për të,...

Raporti i Antidrogës italiane, ish-ministri: Ka fusha të mbjella në malësinë...

Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj ka reaguar për raportin e fundit të Antidrogës Italiane ku vendi ynë mbetet kanali kryesor i transportit të marijuanës përmes...

Përgjimet e “Bild”, ish-ministri Demiraj: Rilindja, bordello politike!

Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj, ka reaguar pas publikimit të përgjimeve nga gazeta gjermane “Bild”. Përmes një mesazhi në “Facebook”, ish-ministri Demiraj shkruan se...

“Keshat dhe Preshat” Rilindas! Marrëzia e këtij palo kryeministri

Nga Dritan Demiraj “Rilindasit” erdhën si çlirimtarë duke sjellë robërinë më të rëndë. Përshtatën në mënyrë të dhunshme një utopi mizore, duke ruajtur modelin e...

Ish-ministri Demiraj: Politikat e këqija të Rilindjes kanë shkaktuar kriza ekonomike,...

Nga Dritan Demiraj, ish ministër i Brendshëm/ Politikat e këqija të Rilindjes kanë shkaktuar kriza ekonomike, politike e sociale, të cilat janë ushqim i denjë...

Ish-ministri i Brendshëm: E denoncuam vjedhjen e zgjedhjeve në 2017

Dritan Demiraj, anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, thotë se vendimi i paprecedentë i opozitës për të djegur mandatet ishte mënyra e vetme...

Ish-ministri i Brendshëm: Kaosi dhe pervesiteti qeverisës “Ha, Grabit, Ik”!

Ish-ministri i Brendshëm teknik, Dritan Demiraj i vendosur prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka komentuar një nga grabitjet më të bujshme...

Ish-ministri teknik, Demiraj: Qeveria tranzitore është zgjidhje, por pa Ramën në...

Ish-ministri i Brendshëm teknik, Dritan Demiraj ishte i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24, ndërsa skanoi situatën politike dhe rolin që ka luajtur...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...

Vasili sjellë videon e Spriopalit: Ja si bënte humor me tërmetin

Nga Petrit Vasili- Ja c'thoshte dhe ja se si bente humor kjo e cmendura per termetet pak dite...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com