E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Drejtuesit

Etiketim: drejtuesit

Dybala dëmton gjurin, alarmohen drejtuesit

Paulo Dybala luajti 56 minuta në miqësoren e luksit, të mes Brazilit dhe Argjentinës, e zhvilluar mbrëmjen e të martës në Jeedah të Arabisë...

Zgjedhjet lokale/ Drejtuesit e PS që dështuan me anëtarësimet e reja

Tabela e performancës, degët e PS me numrin më të ulët dhe të lartë të anëtarësimeve të reja, objektivi parashikon 30 mijë anëtarë të...

PD: Drejtuesit e Edi Ramës kanë lënë detyrën, menaxhojnë drogën

Implikimi i drejtuesve të policisë në biznesin e kanabisit sipas skemës së Edi Ramës ku për çdo rrënjë merret 30 përqind, është dramatik. Kështu ka...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...