E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Drejtuesit e mjeteve

Etiketim: Drejtuesit e mjeteve

Rama publikon informacion të rëndësishëm për drejtuesit e mjeteve

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sotme duke publikuar, në rrjetet sociale, një informacion mjaft të rëndësishëm për drejtuesit e automjeteve. Përmes një videoje,...

Për drejtuesit e mjeteve/ Nga 1 prilli mos bëni aksidente, ja...

Nga 1 prilli i vitit 2019 nis regjistrimi i aksidenteve, gjë që do i detyrojë drejtuesit e mjeteve të paguajne siguracionin e makinës më...

Gjobat dhe apelet nuk “trembin” drejtuesit e mjeteve

Duket se apelet e vazhdueshme dhe ashpërsimi i gjobave, nuk ka ndikuar tek drejtuesit e mjeteve që të shmangin përdorimin e celularit kur janë...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com