E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Drejtori i policisë

Etiketim: drejtori i policisë

Dalin fotot e drejtorit të Policisë së Ramës që urdhëroi dhunën...

Kryeministri Edi Rama u prit me protesta edhe në aksin Korçë-Bilisht. Qindra qytetarë ishin mbledhur për ti bllokuar rrugën kreut të qeverisë, i cili...

Shpërndau protestuesit me gazlotsjellës, Drejtori i Policisë u dërgon letër bizneseve...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, u ka dërguar letër letër bizneseve në rrugën para Parlamentit, ku u kërkon falje. Drejtor Veliu...

Forumi për sigurinë, Qato: S’do lejojmë disa kriminelë të cënojnë Elbasanin

Drejtori i policisë së Elbasanit kërkoi ndihmën dhe bashkëpunimin e komunitetit për të ruajtur një rendin dhe sigurinë e qytetit, i cili në të...

Vijon rrokada, shkarkohet drejtori i policisë Gjirokastër

Shkarkohet nga detyra Drejtori i policisë në Gjirokastër, Lorenc Panganika. Ai drejtonte policinë e Gjirokastrës që prej prillit 2017, pas ikjes së Aranit Arapit. Aktualisht...

Dorëhiqet drejtori i Policisë së Korçës, e zëvendëson …

Drejtori i Policisë Arben Skëndo ka dhënë dorëheqjen. Lajmi është zyrtarizuar mbrëmjen e sotme, ndërsa vendimi i Skëndos vjen dy ditë pas takimit me ministrin...

Çako: Të thellohet lufta e përbashkët me Turqinë ndaj elementëve radikalë

Drejtori i policisë, Haki Çako është takuar me një delegacion të policisë turke, kryesuar nga drejtori i sigurisë në Turqi, Selami Atinok. Fokusi i këtij...

Sokol Baraj, drejtori i policisë që shkatërroi bandat e ’97-ës

Sokol Baraj, u lind në Tiranë, më 05.08.1963. I ati i Sokolit, Mitati, ka qenë oficer në Ministrinë e Punëve të Brendshme dhe ka...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Historiani Jusuf Buxhovi: Rama po tradhton Kosovën më keq se Enver Hoxha

“Unë nuk besoj se Enver Hoxha do të tradhtonte Kosovën në këtë mënyrë. Ose nuk do të...

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...