E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet Drejtori i AKU

Etiketim: Drejtori i AKU

Prezantohet drejtori i AKU, Çuçi: Siguria ushqimore mbetet prioritet

Agron Hetoja ka marrë sot zyrtarisht detyrën e drejtorit të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit. Në ceremoninë e organizuar me këtë rast merrte pjesë ministri...

Drejtori i AKU tregon çfarë konsumatorët nuk duhen të blejnë

Sezoni i nxehtë veror kërkon një kujdes specifik përsa i përketë konsumimit të produkteve që zgjedhim për të konsumuar dhe jo vetëm. Ditët e...

EDITORIAL

86 për qind e shqiptarëve kërkojnë të arrestohen politikanët e përgjuar

Shqiptarët kërkojnë arrestime pas publikimit të audio-përgjimeve të reja nga gazeta Bild. Këtë të mërkurë në emisionin...

FORUM

Negociatat, kjo mollë e ndalume

Nga Shezai Rrokaj Është e disata herë që negociatat nuk po çelen. Dy herët e fundit KE-ja...

Përgjimet Audio nuk janë të BILD, por materiale zyrtare të shtetit Shqiptar

Nga Ylli Manjani -Edhe njëherë: Përgjimet Audio nuk janë të BILD, por materiale zyrtare të shtetit Shqiptar. Ato janë...