E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Drejtor

Etiketim: drejtor

Gara për drejtor në burg, 8 vende janë bosh

Ministria e Drejtësisë ka shpallur njoftimin për pozicionin “drejtor” në burgjet e vendit. Janë të paktën 8 burgje ku posti i drejtorit është bosh:...

Arsimi, si të bëhesh drejtor? Matraku: I certifikuar nga QSHA pas...

Të jesh drejtues në një institucion të arsimit parauniversitar  nuk mjafton të kesh diplomë apo eksperiencë. Të gjithë ata që do  të drejtojnë këto...

Rama habitet kur i kërkon Drejtor, infermieri: Nuk kalojnë rrogat pa...

Nuk mund të dëgjosh shpesh që një punonjës të kërkojë me patjetër të ketë një shef mbi kokë, por një infermier i Laçit i...

U angazhua me PS-në, aktori bëhet drejtor

Këtë sezon ai nuk u pa në emisionin e humorit Portokalli. Po flasim për aktorin Erion Isai, i cili në zgjedhjet e 25 qershorit,...

Emrat, 6 kandidatët për postin e Haki Çakos

Dalin emrat e atyre që kaluan testin e parë në konkursin për të marrë graden Drejtues i Parë dhe që do të zëvendësojnë në...

Alpha Bank Albania SH.A njofton ndryshimin e Drejtorit të Përgjithshëm

Këshilli Drejtues i Alpha Bank Albania SH.A ka emëruar z.Georgios Papanastasiou si Kryetar të Drejtorisë dhe Drejtor të Përgjithshëm të Alpha Bank Albania SH.A....

Olsi Rama flet si drejtues i Partizanit: Duam titullin e vitit...

Tani Olsi Ramën, vëllain e kryeministrit, do ta shohim shpesh në studiot sportive. Ai sapo është emëruar Drejtor Sportiv i klubit të Partizanit dhe...

Adrian Bylyku emërohet Drejtor Ekzekutiv i AKBN-së

Në bazë të Urdhrit të Ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, datë 23.11.2017  me Nr.Prot.218, Adrian Bylyku u emërua Drejtor i Agjencisë Kombëtare të Burimeve...

Ministria e Drejtësisë shkarkon kreun e burgut të Korçës

Ministria e Drejtësisë ka shkarkuar ditën e sotme kreun e Burgut të Korçës, Robert Kodra. Shkarkimi nga detyra i Kodrës vjen pas kërkesës së...

Pas “sherrit” me Ndrenikën, Çuli vazhdon me fyerje

Drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli eshte perpjekur te sqaroje në “Facebook” se komentet me aktorin e madh te skenes shqiptare, Robert Ndrenikën në...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com