E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Drafti i ps

Etiketim: drafti i ps

Zbardhet drafti i PS për ndryshimet në Kodin Zgjedhor

Është zbardhur drafti i Partisë Socialiste për ndryshimet që propozon në Kodin Zgjedhor dhe që do të paraqiten nesër në mbledhjen e Komisionit të...

Ish-kryeministri Majko:Nëse nuk doni ta miratoni shkojmë në Referendum

Edi Rama e tha dje pak si me marifet, por sot ish-kryeministri Majko e tha me plot gojën. Ende pa filluar mirë diskutimi politik...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...