Ballina Etiketimet Donika prela

Etiketim: Donika prela

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Prokurorisë së Dibrës pasi...

Skandali/ Shefi i policisë së Kamzës që del në përgjime, kunati...

Sali Skura, shefi i Komisariatit 5 në kohën e përgjimeve të dosjes “184” të vjedhjes së votave në Dibër e në vijim, rezulton se...

Donika Prela: Dosja 339 më e madhja në histori, 74 nën...

Dy ditë pasi e përditshmja gjermane ‘Bild’, publikoi 6 përgjime të tjera të dosjes 339 drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela...

Përgjimet, Spaho: Arta dhe Donika kujdesen për të mbrojtur gangsterët e...

Nënkryetari i PD-së, Edmond Spaho teksa referon përgjimet e publikuara nga e përditshmja gjermane “Bild”, deklaron se krerët e dy prokurorive që kanë në...

Drejtësia – A mjafton vetëm pasuria për të pastruar sistemin?

Nga Emirjon Senja Besa Nikëhasani është prokurorja e parë e përjashtuar nga Sistemi i Drejtësisë prej vettingut duke shënuar kështu edhe nisjen me rezultate të...

Vendimi për Donika Prelën, KPK i njohu të ardhurat e pataksuara

Me datë 5 shkurt, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit i udhëhequr nga Roland Ilia si kryesues, Valbona Sanxhaktari relatore dhe Olsi Komici anëtar, votoi...

Del vendimi: Si e nxorri KPK qelibar Donika Prelën pavarësisht problemeve...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka publikuar më në fund vendimin për lënien në detyrë të Kryeprokurores së Krimeve të Rënda, Donika Prela. Procesi...

PD: Donika Prela në shërbim të Avdylajve, nuk sekuestron pasuritë

Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata tha se drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela është në shërbim të...

Donika Prela aplikon për SPAK

Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda Donika Prela ka aplikuar për të qenë pjesë e SPAK, struktura e posaçme kundër korrupsionit dhe krimit...

Konfirmimi i Donika Prelës, Basha: Për të mbrojtur një kandidaturë

Gazetarja Anila Basha thotë se konfirmimi i Donika Prelës nga KPK është një rast flagrant sesi nuk duhej të sillej një trup gjykuese. E...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com