E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Dokumenti sekret

Etiketim: Dokumenti sekret

Dokumenti sekret. Ç’tha Enveri në mbledhjen ku u prish miqësia me...

Publikohet dokumenti sekret arkivor me procesverbalin e mbledhjes së 11 korrikut të vitit 1978, ku Byroja Politike e PPSH-së, miratoi letrën që do i...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com