Ballina Etiketimet Dogji shtepine

Etiketim: dogji shtepine

Dogji shtëpinë e vjehrrit, pas sherrit për djalin e porsalindur

Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e dy ditëve më parë në Elbasan, ku 30-vjeçari, Çlirim Kasaj, i vuri flakën shtëpisë së vjehrrit të...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com