E mërkurë, Gusht 21, 2019
Ballina Etiketimet Dogjani

Etiketim: dogjani

Trauma dhe Kirurgjia Emergjente, Dogjani: Unifikim i shërbimit dhe manaxhim në...

Unifikimi i shërbimit të traumës si dhe menaxhimi i saj në të gjitha nivelet. Këto janë dy nga problematikat më kryesore me të cilën...

Të gjithë nga një shkollë kanë dalë

Nga Sadedin Çeliku/Janë të shumtë politikanë dhe lider partish që flasin për demokracinë, por askush nuk ja ka bërë hesapin. PD nxori si lider...

“Rrugaç” e “budall”, plas sherri në Kuvend. Garda pengon deputetin e...

Akuzat për rastin e një fëmije të sëmurë kanë shkaktuar sherr dhe përplasje në sallën e Kuvendit mes ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj dhe...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Qeveri mblidh b*thën…

Nga Agim Xhafka - Pse qeveria kërkon taksa nga bizneset e plazheve? Pse ngelën tatimorët shezlong më shezlong dhe...

Paradoksi i populizmit

Nga Simon Johnson Mposhtja e populizmit, kërkon ballafaqimin me një realitet themelor:politikat e keqija ekonomike, nuk sjellin domosdoshmërisht...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com