E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Dita e Jetimëve

Etiketim: Dita e Jetimëve

Presidenti Meta: Të gjithë bashkë për t’i dhënë fund problemeve të...

Me rastin e Ditës Kombëtare të Jetimëve, Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti sot dhjetra fëmijë pa kujdes prindëror si dhe disa personalitete publike,...

Dita e jetimëve, fëmijët zënë vendet e deputetëve në Kuvend

Në prag të ditës kombëtare të jetimëve këta fëmijë kërkuan më tepër vëmendje nga institucionet shtetërore. Problemet e tyre i thanë nga foltorja e...

Presidenti Ilir Meta: Kujdesi ndaj fëmijëve jetimë do të jetë prioritar

Në kuadër të ''Ditës Kombëtare të Jetimëve'' Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në bashkëpunim me Institutin Kombëtar të Integrimit të Jetimëve Shqiptarë, organizoi një...

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com