E hënë, Korrik 15, 2019
Ballina Etiketimet Digjet

Etiketim: digjet

Digjet në uzinën e Ferro Kromit në Elbasan, punëtori në gjendje...

Një punëtor është djegur në uzinën e Ferro Kromit në Elbasan. 60-vjecari është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Policia po punon...

I vuri flakën vetes, babai: Vjehrra s’i lë fëmijët, hera e...

Sajmir Zalli 35-vjeçari nga Lezha ka tentuar sërisht ti japë fund jetës. Tre javë më parë ai ngriti në këmbë policinë, pasi kërcënonte se do...

Shkrumbohet natën makina e një 30-vjeçari në Vlorë

Makina e një 30-vjeçari në Vlorë u shkrumbua natën e kaluar, rreth orës 4:35 teksa gdhihej e marta. Bëhet fjalë për një Mercedes Benz me targa AA 131...

Shtëpia e shkrumbuar, aty ku humbën jetën trinjakët (FOTO)

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur sot në Rromanat të Durrësit pasi shtëpia e familjes Konçi mori fjalë duke i marrë jetën 3 fëmijëve...

FOTO/ U dogj pasi mori flakë makina, ndërron jetë

Shkëlqim Çela, 53-vjeç, i cili mbrëmjen e djeshme pësoi djegie të mëdha në trup si pasojë e marrjes flakë të makinës së tij, ka...

Shqipëria “digjet”, mbi 100 zjarre vetëm në muajin Gusht

Mbi 100 vatra zjarri dhe mijëra hektarë me pisha te djegura vetëm në muajin Gusht. Ky është bilanci katastrofik i kësaj vere në Gjirokastër. Për...

900 vatra zjarri dogjën Shqipërinë, 280 rrezikuan jetën e qytetarëve

Emergjencat civile e kanë konsideruar situatën që u regjistrua në Shqipëri përgjatë muajve të verës me zjarret që shpërthyen në shumë zona të vendit...

Digjet “Audi” i pronarit të autobuzave në Vlorë, Policia: E qëllimshme

Një makinë është djegur në mesnatë tek Uji i Ftohtë në Vlorë. Audi ishte në pronësi të pronarit të një kompanie autobuzash, A.Rr dhe...

U digjet shtëpia, të moshuarit prej 10 ditësh në qiell të...

Prej 10 ditësh, Tahir dhe Laje Kuçi, 88 dhe 77 vjeç, jetojnë në qiell të hapur. Çiftit të të moshuarve në fshatin Rrashkullaj të...

Shqipëria në flakë, EC: 19 vatra të tjera, ja gjendja në...

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 19 vatra zjarri në qarqet Tiranë, Dibër, Elbasan, Vlorë, Gjirokastër. Në operacione për...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...