E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Dhunë brutale

Etiketim: dhunë brutale

IA: Torturat çnjerëzore dhe vdekjet masive në burgjet siriane(FOTO)

Një mjek sirian ka thënë se ai ishte torturuar dhe ishte detyruar të shikonte të burgosurit e tjerë , teksa ata vdisnin në burgjet...

Kujdestarja dhunë brutale ndaj 94 vjeçares

Një video  e publikuar në rrjete sociale, e cila është një përmbajtje me pamje të rënda tregon sesi ushtohet dhunë ndaj një 94-vjeçareje. Personi...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...