Ballina Etiketimet Dhjetëra operacione

Etiketim: dhjetëra operacione

Transformohet Bella Hadid, dhjetëra operacione për t’u dukur si Carla Bruni

Dy modelet e njohura kanë një ngjashmëri të madhe aq sa është vështirë të dallohen nga njëra-tjetra.Bella Hadid dhe Carla Bruni kanë qenë të ...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...