E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Dhjami

Etiketim: dhjami

Kura 30 ditore me ujin e qepës për shkrirjen e dhjamit

Uji i qepës përmirëson tretjen falë sasisë së fibrave që ka. Kjo është një kurë e vjetër natyrale, e njohur gjerësisht për të mirat...

Si të zgjidhni çajin për të hequr dhjamin rreth belit

Ka plot çajra për të hequr dhjamin nga beli, përzierje me limon, me xhenxhefil, apo çaj jeshil por nuk e dini cilin të zgjidhni...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...