Ballina Etiketimet Detyre

Etiketim: detyre

Gafa e radhës e zv/ministrit. Gent Cakaj nuk e di që...

Ministri i Jashtëm në Detyrë, Genc Cakaj doli sot në një konferencë tjetër për mediat dhe njoftoi reforma të rëndësishme. Ai tha se do...

Ironia e Ylli Manjanit: Në këtë shtet punon vetëm Gent Cakaj

Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit dhe leximi që i bëri ministri i jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, vijon të qarkullojë në rrjetet sociale. Deklaratat,...

Deklarata idiote e Gent Cakaj për punët e jashtme dhe të...

Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë, Gent Cakaj, paralajmëroi sot që në orët e para të mëngjesit një konferencë të bujshme për mediat....

E keni me detyrim! 10 gjërat që duhet të bëni patjetër...

Sipas ekspertëve këto janë 10 gjërat që duhet të bëjmë me patjetër në moshën 20 vjeç për të patur një jetë më të shëndetshme...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...