Ballina Etiketimet Dëshira e fundit

Etiketim: Dëshira e fundit

SHBA, aksidentohet për vdekje çifti shqiptar, ja dëshira e fundit

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e dy shqiptarëve ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në New...

Dëshira e fundit e 93-vjeçares: Dua të arrestohem

Në Astonishment, Manchester, policia mori një kërkesë shumë të veçantë. Një grua 93-vjeçare, Josie Birds, kërkoi të arrestohej me dëshirën e saj të fundit...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com