E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Deputeti

Etiketim: deputeti

“Të vras, mos u mërzit”, Milaim Zeka: Çfarë i kërkova Haradinajt

Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka rrëfyer për luftën e Koshares teksa kanë kaluar 20 vite nga ajo betejë e fortë.  I pranishëm në...

Ish-deputeti ironizon Kongresin e PS: Neveri pa fund, servile e lëpirësa...

Pas Kongresit të sotëm të PS, ish-deputeti demokrat Luçiano Boçi ka reaguar me ironi në një postim të bërë në Facebook. Ai shkruan se “nuk...

Zeka: Tani e mora vesh se si Xhavit Haliti i ka...

Pas miratimit të rezolutës së Kuvendit të Kosovës për pezullimin e aktivitetit të kazinove, ka reaguar deputeti Milaim Zeka, i cili e ka cilësuar...

Alibeaj zbulon sms e Ramës për policët para protestës (VIDEO)

Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj i ftuar në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” në News 24, bëri një rezyme të situatës ku ndodhet, sipas tij...

“Gej pervers, dalin hanë m*t”, Myslim Murrizi shpërthen ndaj të besuarëve...

Deputeti tashmë i përjashtuar nga PD Myslim Murrizi duket se nuk i del inati me të zgjedhurit e Bashës në Kryesi. Ai i sfidon ata...

VIDEO/ Kush është Ylli Shehu, deputeti i ri? Nga dënimi për...

Djegia e mandateve të opozitës i ka hapur rrugë rikthimit në Parlament të kandidatëve, të cilët nuk fituan mandat në zgjedhjet e shkuara. Por nga...

VIDEO/ Po sikur Rama të blejë deputetët e listës?! Flamur Noka...

Deputeti i PD-së Flamur Noka ka deklaruar se vendimi i marrë sot nga Grupi parlamentar i PD për djegien e mandateve është vendimi kryesor...

Pas protestës, Noka: Kupola e Policisë së Shtetit festë me uiski...

Deputeti i PD-së Flamur Noka ka denoncuar sjelljen skandaloze të drejtuesve të Policisë së Shtetit. Deputeti Noka u shpreh se i kishin lënë 1 orë...

Haxhinasto: Qytetarët treguan se ka ende shpresë për një Shqipëri më...

Të shumta kanë qenë reagimet mbi protestën e sotme qytetare përpara Kryeministrisë. Reagimi i radhës nga ana e LSI-së, vjen nga deputeti Edmond Haxhinasto. "Pjesmarrja...

Deputeti jep dorëheqjen pasi vodhi një sanduiç

Një anëtar i parlamentit slloven ka dhënë dorëheqjen pasi vodhi një sanduiç nga një dyqan në Lubjanë. Deputeti Darij Krajcic  tha për mediat se u...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...