E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Deputeti

Etiketim: deputeti

Deputeti i Kuvendit të Kosovës “shet” bostanë për t’i siguruar paratë...

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Danush Ademi ka gjetur një formë interesante për të “përfituar para” rreth zgjedhjeve të jashtëzakonshme. Deputeti i komunitetit RAE nga...

Lefter Maliqi publikon skandalet: Kush është drejtori që nuk pyet për...

Deputeti Lefter Maliqi ka paraqitur një tablo të errëtpër situatën në burgjet shqiptare dhe elitën drejtuese të tyre të cilët I lidh me një...

Murrizi: Halli që keni me Presidentin, hall i 10-15 individëve që...

Deputeti, Myslym Murrizi, akuzoi mazhorancën se e përdor si kalë beteje reformën në drejtësi për të kërcënuar kundërshtarët, ndërsa kërkoi të dijë prej saj...

Pamje të rënda, ish-deputeti transmeton live pamjet e aksidentin në Shëngjin...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Lapidari” në Shëngjin, ku dëshmitar në vendngjarje ka qenë edhe ish-deputeti...

Gjuzi – Arta Markut: Qelitë janë shumë të ftohta gjatë dimrit...

Deputeti Kujtim Gjuzi, nga Kuvendi i bëri thirrje kryeprokurores së Përgjithshme të Përkohshme, Arta Markut, që të nisë menjëherë aksionin për të çuar para...

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e...

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme në Kuvend ditën kur u votua rezoluta...

Maliqi: Rama ka frikë nga zgjedhjet, ka humbur mbështetjen e Ruçit,...

Deputeti Lefter Maliqi në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se kryeministri Rama ka frikë nga zgjedhjet, sepse ka humbur mbështetjen e...

“30 qershori mund të sjellë viktima, Rama t’i thërrasë arsyes”

Deputeti Lefter Maliqi ka kërkuar sot në Komisionin e Sigurisë që palët të ulen sa më parë në tryezën e diskutimeve, për t’i dhënë...

Maliqi: Rama erdhi i futi një paradë, tani iku t’i shkruajë...

Deputeti Lefter Maliqi hodhi akuza të rënda në drejtim të qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama. Maliqi deklaroi se 61 kandidatët për kryebashkiakë nuk janë...

Strazimiri: Rama, Kryeministri i vetëm në botë që flet në emër...

Teksa mazhoranca vazhdon e pashqetësuar rrugëtimin e  saj drejt zgjedhjeve vendore dhe Rama ka parajmëruar se kush cënon zgjedhjet nuk do të mund të...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com