Ballina Etiketimet Deputetët e opozitës

Etiketim: Deputetët e opozitës

Deputetët e opozitës së re kërkesë për kredi: Po flemë në...

Deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar miratimin e një vendimi nga Parlamenti ose qeveria që deputetët e rinj që morën mandatet që dorëzoi PD e...

Deputetët e opozitës mbërrijnë në Jalë (VIDEO)

Deputetët Nada Mecorapaj dhe Agron Shehaj janë në Jalë kundër prishjes së banesave të banorëve për interesa të klienteve të Ramës. Më poshtë Video e...

Opozita mbledh “Kuvendin” në Durrës, ja çfarë pritet të ndodhë

Në seancën e sotme parlamentare pritet të diskutohet dekreti i Presidentit për kthimin për rishqyrtim të ligjit për tatimin mbi të ardhurat, ku pas...

Opozita-Bushatit: Nëse marrëveshja është arritur, çfarë u ngelet ekspertëve të bëjnë?

Deputetët e opozitës në Komisionin e Jashtëm Parlamentar i kanë kërkuar përmes një shkrese drejtuar kryetares Mimi Kodheli për një seancë dëgjimore me ministrin...

EDITORIAL

Idiotët e Rilindjes

Skandali i Rilindjes me mosnjohjen e dekretit të Presidentit për shtyrjen e 30 qershorit u duk se...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...