Ballina Etiketimet Depilim

Etiketim: depilim

Moj goca, do depiloheni para se të ikni në plazh? Ky...

Problemi me i madh tek femrat sot per sot kur vjen stina e veres, eshte pastertia e trupit nga qimet. Por shumica e tyre, bejne...

Mjaft përdorët kimikate për depilim! Zgjidhni këto mënyra natyrale

Në vend që të vuani nga dhimbjet dhe skuqjet e një depilomi me brisk apo me dyllë tradicionale provoni këto mënyra të sigurta dhe...

Femrat e padepiluara? Meshkujt thojnë se…

Me depilim, kremëra të shumtë për heqjen e qimeve, ka një gamë produktesh për zonat intime të femrës. Ka dhe nga ato që preferojnë...

Mënyrën më të mirë të depilimit ta mëson gjyshja

Ç`nuk heq gruaja e shkretë (po edhe ca burra) për të zhdukur përgjithësisht, përkohësisht qimet e tepërta. Themi përgjithësisht se ka edhe lazer që...

Depilim pa sekrete, ja truket për të shmangur dhimbjet

Disa këshilla të vlefshme për femrat. Ja si t’i duroni “vuajtjet” në luftën me qimet e tepërta “Cilado që dëshiron të duket bukur, pak duhet...

Depilimi me sheqer, receta që nuk dështon kurrë (VIDEO)

Depilimi është një ndër ritualet më të rëndësishme të higjienës së një femre, por në njëjtën kohë një proces jo shumë i lehtë i...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com