E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Denoncim

Etiketim: denoncim

“Na vunë pistoletën në kokë”, Berisha nxjerr denoncimin e qytetarit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili shprehet se disa persona i kanë grabitur nën presionin e armës makinën...

VIDEO/ Krimi terrorizon sërish, policia rrethon zonën, i vendoset sasi eksplozivi...

Vlora është kthyer në një Palermo shqiptare të krimit, ku pasiguria është në rritje nga dita në ditë. Një qytetar ka postuar një video e...

Denoncimi te Berisha: Goditet rëndë gardisti në Vlorë, policia fsheh ngjarjen...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar sot një tjetër denoncim të qytetarit digjital, i cili tregon se si në Vlorë shteti nuk ekziston. Në denoncimin e...

Fshehët përdhunimin, o Faqezinj! Ja pse ‘qytetari digital’ është sot mbrojtësi...

Ngjarja e tmerrshme e Kavajës, ku një vajzë u përdhunua nga 8 meshkuj, ka shokuar opinionin publik në Shqipëri, jo vetëm për aktin e...

Kontrolli i faturave tatimore, Tabaku denoncon baxhanakun e Ramës

PD-ja ka reaguar nëpërmjet deputetes Jorida Tabaku për tenderin e kontrollit të faturave tatimore. Ajo akuzoi Armando Frangun, baxhanakun e kryeministrit Edi Rama, se...

Zhduket 14-vjeçarja në Tiranë, familjarët i drejtohen policisë të alarmuar

Një adoleshente nga Tirana rezulton e zhdukur. Bëhet fjalë për 14-vjeçaren me inicialet E.H. e cila është larguar nga banesa një ditë më parë. Denoncimin në...

Rudina Hajdari poston video-përgjimin: Kam frikë se…(VIDEO)

Përmes një postimi në rrjetin social facebook, deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari ka denoncuar me zërin e qytetarëve, rastin e familjeve me ndihmë...

Rudina ngre alarmin, brenda sanduiçit gjen…(FOTO)

Moderatorja e dashur për publikun, Rudina Magjistari ka ndarë në faqen e saj të Instagramit, një denoncim në lidhje me ushqimet. Siç tregon, kishte...

Tjetër denoncim tek Berisha: Punonjësit e burgut 3 muaj pa marrë...

Pas pedagogëve, janë punonjësit e burgut të Reçit, ata që ankohen se kanë 3 muaj pa rroga. Një prej punonjësve të këtij institucioni ka...

Alibeaj: Durim Keçi një tjetër kriminel jashtë burgut

Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibej është shprehur se një tjetër kriminel, një peshk i madh i krimit është jashtë burgut. Në një konferencë për shtyp,...

EDITORIAL

Rama dhe Rilindja nuk kanë takat të shkarkojnë ikonën financare të PS-së, Arben Malaj

Mazhoranca, me një nisme idiote dhe hakmarrëse, ka nisur procesin e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës...

FORUM

Të falem nderit Profesor Jup Kastrati!

Nga Luan Rama* Nuk ka një fjalë tjetër në gjuhën shqipe që të shprehë më mirë e më...

Shkarkimi i Malajt, po kthehet Agjitacion-Propaganda!

Togfjalëshi agjitacion-propagandë në kohët e sotme duket pakuptim. Ai u importua nga fjalori politik ruso- sovjetik dhe...