Ballina Etiketimet Demtimet

Etiketim: demtimet

Juventus pa mbrojtës anësor, Danilo dhe De Sciglio do të mungojnë...

Juventus mbetet pa mbrojtës anësor të krahut të djathtë. Danilo dhe De Sciglio janë dëmtuar dhe do të rikthehen në skuadër vetëm pas pauzës...

Tronditet Real Madridi, Modric i shtohet listës së gjatë të dëmtimeve

Nuk kanë fund lajmet e këqija te skuadra e Real Madridit. Një murtajë duket se ka përfshirë klubin madrilen, teksa infermieria sa vjen edhe...

Real Madrid “qan” dëmtimet, Isco e çon në 7-të listën e...

Real Madrid vazhdon të humbasë elementë të rëndësishëm në prag të sezonit të ri. Infermieria është e mbushur me shumë futbollistë si: Hazard, Asensio,...

Alarm kuqezi, derbi dhe dëmtimet, Milan rrezikon Ch.League!

Ajo që Rino Gattuso kishte parashikuar por bëhet realitet, humbja në derbi po jep efektet e para në shtëpinë e Milanit. Përpara sfidës kundër...

Statistikat e tmerrshme/ 30 dëmtime në 5 muajt e fundit te...

Real Madrid është në një krizë të thellë, por jo vetëm në rezultate. Një nga problemet më të mëdha gjatë këtij sezoni kanë qenë...

Skocia në emergjencë totale nga dëmtimet, nuk vjen në Shqipëri as...

Kieran Tierney nuk do të jetë i disponueshëm për ndeshjen ndaj Shqipërisë, që do të luhet nesër në mbrmje. Ylli i Sëlltikut, dhe një...

Tronditet Bayerni, dy yje do të mungojnë për një kohë të...

Fitorja këtë fundjavë ndaj Leverkusenit i ka kushtuar shtrenjtë Bayern Munchenit. Klubi bavarez dhe stafi teknik i tij panë t’iu dëmtohen dy futbollistë gjatë...

Tërmeti i fortë 6 ballë, dalin bilancet e para të dëmeve...

Një tërmet i fuqishëm 6 ballë shkundi sot Tiranën dhe u ndie i fortë edhe në disa qytete të tjera të Shqipërisë. Tani kanë...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com