E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Demokracia Sociale

Etiketim: Demokracia Sociale

Aleati i Ramës nuk njeh 30 qershorin, Paskal Milo: Zgjedhjet e...

Edhe aleatët e Kryeministrit Edi Rama janë kundër zhvillimit të zgjedhjeve më 30 qershor. Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo ka zhvilluar sot...

Paskal Milo-Ramës: Nëse je i sigurt për fitore, bujrum të shkojmë...

Kryetari i partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo i ka dërguar sot një mesazh kryeministri Edi Rama duke deklaruar në emisionin “Arena” se mazhoranca duhet...

Aleati i PS-së, Milo: Kriza politike do shpërthejë në javët në...

Flet për "Koha Jonë", kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo: Opozita ka të drejtë, 4 faktorë rrezikojnë zgjedhjet e lira  Intervistoi: Redjon Shtylla "Pa pjesëmarrjen...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com