E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Demi Rose

Etiketim: Demi Rose

Demi Rose, tregon format bombastike në Instagram

Ajo është vetëm 22 vjeçe, por me hiret e saj, Demi Rose ka ‘mahnitur’ miliona fansa në Instagram. Modelja ka postuar disa foto ‘të nxehta’,...

VIDEO – FOTO/ Demi Rose nxjerr “armët”

Demi Rose padyshim që është një prej femrave më të bukura në planet, kjo edhe falë formave të saj fizike, të cilat nuk ngurron...

FOTO/ Ju prezantojmë shtrigën më seksi në botë, gjoksmadhen Demi Rose

Demi Rose me kostumin e fundit për Halloween ka dërguar mesazhe interesante tek fansat e saj, derisa ka treguar sa seksi është edhe njëherë. Ajo...

Demi motra, çfarë ke (ç) veshur? (FOTO)

Gjatë muajve të nxehtë të verës ka qenë tepër e angazhuar jo vetëm në plazhet spanjolle, por edhe nëpër mbrëmjet gala të Londrës. E duket...

FOTO/ Demi Rose, i heq të gjitha!

Format e saj të bëshme dhe gatishmëria për t’i treguar ato gjithmonë me guxim e kanë hedhur në krahët e famës ish-të dashurën bukuroshe...

Demi Rose, shumë sensuale dhe seksi në Instagram

Demi Rose vazhdon me pozat e saj provokuese dhe hot. Sw fundmi modelja e famshme ka postuar në profilin e saj Instagram, një foto shume...

Demi Rose nis një romancë të re me Drake

Modelja e njohur Demi Rose vazhdon të jetë ndër emrat më të diskutuar në mediat rozë. Shpesh ajo bie në sy për paraqitjet e saj...

Vajza që ka gjoksin më seksi në planet po çmend plazhistët...

Ajo nuk heziton asnjëherë që të shfaqi trupin e saj seksi. Dhe Demi Rose kështu ka bërë edhe këtë herë, duke treguar format e saj...

FOTO/ Demi Rose tregon asetet bombastike

Ajo është një prej femrave më të kërkuara në Instagram me plot pesë milionë ndjekës. Demi Rose Mawby ka bërë sërish që të gjithë të...

Këto FOTO të Demi Rose do t’ju lënë pa gjumë sonte,...

Ajo e ka dëshmuar shumë herë se nuk e ka problem të shfaq format e saj perfekte. Demi Rose Mawby ka bërë sërish atë që...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...