Ballina Etiketimet Demi Rose

Etiketim: Demi Rose

Demi Rose nuk ndalet! E vendosur “të nxjerrë në pension” Kim...

Bukuroshja britanike, Demi Rose nuk ka ndërmend të ndalet. Ajo kërkon të marrë vëmendje në cdo moment me veshjet seksi dhe format e mira...

Kur zhvishet Demi Rose, tronditet rrjeti…forma bombastike ne Ibiza

Demi Rose po shijon pushimet në Ibiza. Dhe modelja ka çmendur njerëzit me format e saj bombastike. Bukuroshka zeshkane e veshur me bikini të kuqe vuri...

Demi Rose i “vë flakën” Ibizas

Ajo është e njohur për fomat e saj. Dhe Demi Rose tregoi asetet e saj teksa shijonte rrezet e diellit në Ibiza. E veshur me bikini...

FOTO/ Demi tregon format në Ibiza

Demi Rose ka treguar format e saj bombastike në Ibiza. Zeshkania bukuroshe e veshur me bikini portokalli pozoi para kamerave për një set fotografik. 23-vjeçarja vuri...

Demi Rose mahnit fansat, ekspozon të pasmet në Ibiza të Spanjës...

Demi Rose gjithnjë di të tërheqë vëmendjen me format e saj mbreslënëse, sidomos gjatë një daljeje natën në Ibiza. Modelja 23 vjeçare e Instagram-it, e...

Demi Rose, “arsyeja” e temperaturave të larta në Spanjë?

Ditët e fundit Spanja po kalon periudhë të vështirë pasi temperaturat po kapin kulmin duke arritur deri në 48 gradë celsius, një temperaturë rekord...

Demi Rose pushime në Greqi, tregon të pasmet bombastike me bikini

Demi Rose shquhet per format e saj bombastike dhe të hënën ajo postoi per fansat e saj në Instagram disa foto provokuese nga Greqia,...

Demi ekspozon “pasuritë” e saj

Demi Rose kurrë nuk ka pasur turp të ekspozojë pasuritë e saj të bollshme. Dhe modelja tregoi format e saj bombastike në rrjetet sociale. E veshur...

Demi tregon ”lulet” (FOTO)

Demi Rose nuk ka pasur kurrë frikë të tregojë trupin e saj për tu pasur zili. Modelja ka treguar dhe njëherë anën e saj...

Demi Rose mahnit sërish

Ajo është gjithmonë gati për një set fotografik me bikini në plazh. Demi Rose i është rikthyer punës këtë të enjte, teksa ka realizuar disa...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...