E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Demi Rose

Etiketim: Demi Rose

FOTO/ Gjysmë e zhveshur Demi Rose merr vëmëndjen e të gjithëve...

Demi Rose vazhdon të jetë një nga modelet më të përmendura në shoubiz, një nga arsyet janë fotot e saj provokues. E së fundmi mdoleja...

“Pse ekziston?”/ Ndjekësit çmenden pas Demi Rose

Modelja Demi Rose nuk mund të mungonte me foton e radhës nga Mikonos ku po shijon pushimet. Tejet seksi me bikini të verdhë, i...

Demi Rose çmend rrjetin me bikini

Demi Rose është rikthyer me poza të nxehta. Modelja e Instagram tregoi format e saj bombastike me bikini ngjyrë ari mikroskopike. Demi dukej shumë seksi ndërsa...

Demi nuk zhgënjen fansat

Demi Rose nuk i ka zhgënjyer fansat e saj edhe këtë herë. Modelja është shfaqur tepër e nxehtë ndërsa xhironte një set fotografik. Brunja bombë e...

FOTO/ Me bikini të kuqe, Demi Rose nuk i lë vend...

Demi Rose, e bërë e famshme në rrjetet sociale, falë formave bombastike dhe super seksi,’ ngre’edhe një herë temperaturat teksa pozon me një kostum...

FOTO/ Demi Rose, joshëse edhe duke porositur për të ngrënë

Demi Rose është siguruar që të gjithë sytë të kthehen nga ajo, ndërsa po bënte porosinë për të ngrënë në Phuket të Tajlandës. Modelja 23-vjeçare...

Demi ekspozon hiret në plazh

Pushimet e Demi Rose në Meksisë vazhdojnë. Dhe modelja është fotografuar duke shijuar rrezet e diellit në breg të detit. 22-vjeçarja realizoi set të ri fotografik...

Demi vjen me set të nxehtë fotografik

Demi Rose iu është rikthyer punës. Dhe modelja realizoi një set të 'nxehtë' fotografik në Tulum të Meksikës. Demi pozoi në breg të detit e...

Zogu i Demit (FOTO)

Ajo di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Edhe këtë herë, Demi Rose nuk ka dështuar.Modelja britanike ka kthyer kokat e të...

Demi “godet” përsëri

Demi Rose nuk di të ndalet. Kudo që shkon, modelja 23 vjeçare, ish-e dashura e reperit Tyga, di si të tërheqë vëmendjen. Këtë herë, bukuroshja...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com