E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Demi Lovato

Etiketim: Demi Lovato

Demi Lovato i dërgon vetes lule pas ndarjes nga i dashuri:...

“Sepse ndonjëherë duhet ti dërgosh vetes lule,”-kështu është shprehur Femi Lovato, ndërsa postoi një foto të një buqete me trëndafila rozë. Duket se këngëtarja po...

Fillim i ri për Demi Lovaton, lë pas drogën dhe të...

Historia e dashurisë së Demi Lovato ka marrë fund. Mediat e huaja raportojnë se ajo dhe i dashuri i saj Henry Levy nuk janë...

Demi Lovato në mbështetje të këngëtares shqiptare

Pas deklaratës së Bebe Rexhës, që shumë stilistë nuk kishin pranuar ta vishnin për “Grammy Awards” për shkak të masës së saj, pati pafund reagime...

Demi Lovato revoltovohet me tabloidët: “Të sëmurë”

Demi Lovato është revoltuar së tepërmi teksa një tabloid ka shkruar për jetën e saj. Nëpërmjet një statusi në Twitter këngëtarja i kërkon fansave...

Demi Lovato për mediat: Mos fusni hundët!

Këngëtarja Demi Lovato ka reaguar për gjendjen e saj shëndetësore që iu përkeqësua prej mbidozës së heroinës. Në postimet në Twitter, shprehet se ndihet...

Demi Lovato “fshin” Selena Gomez-in, kërkon të shmangë “marrëdhëniet negative”

Demi Lovato ka fshirë disa miq të vjetër nga Instagram, duke vendosur mirëqenien e saj në plan të parë. Një burim ka pohuar se këngëtarja...

Demi Lovato shkon të votojë për Kongresin e ri pas rehabilitimit

Demi Lovato doli nga qendra e rehabilitmit pak ditë më parë. Dhe këngëtarja është paraqitur në qendrat e votimit për të hedhur votën e saj...

Demi Lovato del nga rehabilitimi, kapet mat me një mashkull

Demi Lovato është fotografuar për herë të parë në publik, pas mbidozës që për pak e çoi drejt vdekjes. Dy muaj më parë bëri...

Demi Lovato do qëndrojë në qendër rehabilitimi deri në fillim të...

Demi Lovato njoftohet se do të qëndrojë në rehabilitim përgjatë gjithë pjesës tjetër të vitit. Së fundi u raportua se këngëtarja qëndroi esëll për...

Demi Lovato në publik për herë të parë pas mbidozës

Demi Lovato është parë për herë të parë në publik pasi rrezikoi jetën nga mbidoza. Këngëtarja u fotografua nën shoqërinë e një gruaj ndërsa po...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...