E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Delegacioni

Etiketim: delegacioni

Zgjedhja e dy anëtarëve për Kushtetueses, reagon delegacioni i BE

Zgjedhja e dy anëtarëve për Kushtetueses nga Kuvendi ka shkaktuar reagimin e delegacionit të Bashkimit Europian në Shqipëri. BE thekson se pret krijimin e një Gjykate...

Shqipëria dërgon ”Delegacionin” në Oscar

Në Oscar, Shqipëria do të paraqitet me filmin ''Delegacioni'' me regji të Bujar Alimanit edhe me skenar të të ndjerit Artan Minarolli, në kategorinë...

Presidenti Meta takon delegacionin e PE, thekson rëndësinë e dialogut politik

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta priti në një takim delegacionin e Parlamentit Evropian që merr pjesë në takimin e 12-të të Komitetit të...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...