Ballina Etiketimet Dekreti presidentit

Etiketim: dekreti presidentit

Dekreti i Presidentit/Argumentet pse Kolegji Zgjedhor nuk ka tagrin ligjor ta...

Është ngritur një tymnnajë e madhe se sot Kolegji Zgjedhor shqyrton Dekretin e Presidentit të Republikës, që shfuqizoi datën 30 qershor si datë e...

EDITORIAL

Pyetja: Çfarë Opozite do kemi këtë vjeshtë?

Nga Nikoll Lesi  Edhe pak ditë dhe hyjmë në shtator ose në vjeshtën e fundit të opozitës, që...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com