E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Dëgjo

Etiketim: Dëgjo

Dëgjo, muzika më unike në botë: Muzika e ujit!

Kjo është muzika unike në botë: muzika e ujit në Vanuatu, interpretuar nga femrat e këtij fisi. Nuk duhen fjalë... https://www.facebook.com/franceinter/videos/510404816394534/?t=0

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com