Ballina Etiketimet Debutim

Etiketim: debutim

Jonathan Woodgate, futbollisti me debutimin më të keq në historinë e...

Në gusht 2004, Real Madridi, duke ruajtur me besnikëri politikën e blerjeve të mëdha dhe të shtrenjta, paguan rreth 20 milionë euro për të...

Gazetarët e Panamasë shpërthejnë në lot në momentin e himnit (VIDEO)

Të shtunën e 18 qershorit, Panamaja bëri debutimin historik në Kupën e Botës kundër Belgjikës. Në kohën e këndimit të himnit kombëtare, dy prezantuesit...

VIDEO/ Llullaku shkëlqen në debutim, shënon në miqësore

Azdren Llullaku e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në skuadrën e re të Ordabasi në kampionatin kryesor në Kazakistan. Sulmuesi kombëtares...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...