E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet De Ligt

Etiketim: De Ligt

Zbulohet klubi i ri i De Ligt, do transferohet në verë

"Sport" zbulon emrin e klubit të ri të mbrojtësit fantastik të Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt, i cili është aktualisht një prej futbollistëve më...

“Shuhet” ëndrra e Juves, De Ligt do të transferohet për 80...

Ëndrra e madhe e Juventusit për mbrojtjen, duket se është drejt sfumimit. Sipas asaj që raportohet nga 'ESPN', Matthijs de Ligt është gjithnjë e...

Pyetja/ Barça, Bayern, Liverpool: Ku do të shkojë De Ligt?

Interesi i Barcelona-s për talentin e Ajax Matthijs de Ligt dihet tashmë, por edhe Bayern Munich po ndjek prej kohësh 19-vjeçarin. Gazeta spanjolle Sport raporton...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...