Ballina Etiketimet De Ligt

Etiketim: De Ligt

Juventus i falet De Ligt në derbin ndaj Torinos, ruan kryesimin...

Juventus nuk ka ndërmend të ndalet në Seria A, duke siguruar fitoren e radhës 1-0 në derbin ndaj Torinos. Kampionët e Italisë i janë...

De Ligt: Kritikat e padrejta, nuk kam bërë shumë gabime!

“Nuk i kuptoj kritikat. Mendoj se kam luajtur mirë, me soliditet dhe pa shumë gabime”. Kështu është shprehur Matthijs de Ligt pas fitores së...

De Ligt: Te Ajax ndihesha i pathyeshëm, duhet të përshtatem

Matthijs de Ligt është i pari që e pranon se nuk e ka nisur aspak mirë aventurën në Itali te skuadra e Juventusit. Një...

Drejtori i Barcelonës: De Ligt zgjodhi Juventusin për para!

Matthijs de Ligt vendosi që këtë verë të largohej te Juventusi, duke refuzuar një transferim të mundshëm te Barcelona apo PSG. Drejtori i përgjithshëm...

De Ligt-Joao Felix, përballja mes yjeve të së tashmes dhe të...

I quajnë "djemtë e '99", sepse kanë lindur në të njëjtin vit dhe janë të destinuar të mbizotërojnë të ardhmen e afërt lojën e...

De Ligt: Te Juve më kontrolluan edhe dhëmbët, Sarri më tha...

Fillimi i aventurës te Juventusi, nuk është aspak i lehtë për de Ligt, i cili përfundoi në stol për 90 minuta në ndeshjen e...

De Ligt tregon përshtypjet e para te Juventusi

Matthijs De Ligt është një prej blerjeve më të bujshme të kësaj vere. Holandezi la Ajaxin dhe shkoi te Juventusi, aty ku konkurrenca është tepër...

De Ligt shkaktoi autogol ndaj Interit, Sarri thotë këto fjalë për...

Maurizio Sarri lavdëroi paraqitjen e Gianluigi Buffon gjatë ekzekutimit të penalltive në fitoren e Juventusit ndaj Interit dhe në të njëjtën kohë këmbënguli se...

Ky është formacioni i frikshëm i Juventusit pas afrimit të De...

Me afrimin e De Ligt, Juventus thuajse ka kompletuar skuadrën për sezonin e ri. Kampionët e Italisë kanë një organikë të mbushur me shumë...

Zyrtarizimi çështje orësh, shifrat e çmendura të De Ligt te Juve

Tifozët e Juventusit nuk duhet të presin gjatë për të festuar atë që konsiderohet si transferimi më i bujshëm i viteve të fundit pas...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com