E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet David Kostelancik

Etiketim: David Kostelancik

Kryemadhi takon zyrtarin e SHBA: Zgjedhjet të zhvillohen menjëherë dhe me...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim në selinë e LSI me drejtorin e ri për Europën Qëndrore e Jugore në Departamentin...

Rreth 2 orë në Kryeministri me Kostelancik, përfundon takimi i Ramës...

Sapo ka përfunduar takimi prej rreth dy orësh i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama me drejtorin e ri për Europën Qëndrore e Jugore në...

Pas Ruçit, zyrtari i DASH takim me Bashën në selinë blu

Zyrtari i DASH, David Kostelancik, po qëndron për një vizitë në vendin tonë për të diskutuar për zgjidhjen e krizës politike në vend. Aktualisht...

Zyrtari i DASH takon Ruçin: Reforma elektorale të bëhet bashkë me...

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti sot në Kryesinë e Kuvendit Drejtorin për Europën Qendrore dhe Jugore në Departamentin e Shtetit të ShBA, David...

Kriza politike/Zyrtari i DASH nis takimet me qeverinë dhe opozitën

Zyrtari i DASH, David Kostelancik, ka mbërritur në Tiranë për një vizitë, e cila lidhet me zgjidhjen e krizës politike në vend. Takimet intensive...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com