Ballina Etiketimet David Henrie

Etiketim: David Henrie

Arrestohet aktori, u kap me armë të mbushur në aeroport

Ylli i Disney-t, David Henrie është arrestuar në aeroportin e Los Anxheles për mbajtjen e një arme të mbushur. Burime zyrtare konfirmojnë për TMZ se...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com