Ballina Etiketimet David Beckham

Etiketim: David Beckham

David Beckham ”sfidon” shtetin, ja çfarë bën në Londër

Për të parën herë 6 muaj pas heqjes së lejes së qarkullimit, David Beckham është fotografuar duke i dhënë makinës. Ish-futbollisti, 44-vjeç me një...

Victoria Beckham zbulon sekretin e martesës 20-vjeçare me David Beckham

Kanë kaluar dy dekada që nga dita kur Victoria dhe David Beckham kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Ata vazhdojnë të renditen dhe sot...

David Beckham e ka seriozisht, kërkon transferimin e Messi-t në SHBA

E ardhmja e Lionel Messi te Barcelona mori një goditje të rëndë kur mediat spanjolle zbuluan se ai mund të largohej kur të donte...

Brenda ditëlindjes së vajzës së Victoria dhe David Beckham

Për familjen Beckham ditëlindjet e çdo pjesëtari janë ditë të veçanta dhe të dedikuara për të qëndruar me njëri-tjetrin. Këtë herë është më e vogla...

Beckham puth sërish të bijën në buzë, moderatori: E frikshme

Ndonëse kjo nuk është hera e parë, që David Beckham puth në buzë vajzën e tij 7-vjeçare Harper kjo gjë sërish ngjall debate në...

Përdori celularin në timon, Beckhamit i hiqet për 6 muaj patenta

David Beckham është dënuar me 6 muaj heqje patente, sepse shkeli kësisoj rregullat e qarkullimit rrugor. 44-vjeçari, pranoi fajësinë për drejtim automjeti teksa përdorte...

6 muaj heqje patente për Beckham, ja pse

Ta ngasësh automjetin teksa përdor njëkohësisht edhe celularin, kjo e zeron edhe emrin e legjendës së futbollit britanik. David Beckham është dënuar me 6...

David Beckham i hiqet patenta për 6 muaj dhe gjobitet se...

David Beckham i është hequr patenta për 6 muaj si dhe është gjobitur me 750 paund për shkak së ka përdorur telefonin teksa ngiste...

David Beckham mbush 44-vjeç, Victoria i bën një super urim

Ditën e sotme futbollisti David Beckham feston ditëlindjen e tij të 44-t. Nuk mund të mungonte një urim nga Victoria e cila gjithmonë gjen fjalët më...

David Beckham pranon fajin! Sa do të dënohet?

David Beckham ka pranuar fajin se po përdorte celularin, ndërkohë që po drejtonte makinën. Kjo gjë ka ndodhur disa muaj pasi ai shmangi akuzën...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com