E dielë, Qershor 16, 2019
Ballina Etiketimet Dasma

Etiketim: dasma

Njihuni me rregullat e rrepta që do të ketë në dasmën...

Sezoni futbollistik është mbyllur, teksa për shumë futbollist është koha për relaks. Disa i kanë nisur pushimet, ndërkohë që ka edhe nga ata si...

Mesut Ozil cakton ditën e dasmës me super aktoren turke

Futbollisti gjerman me origjinë turke i Arsenal, Mesut Ozil, i ka habitur të gjithë me datën e përzgjedhur për të kurorëzuar dashurinë e tij...

Dhëndri “fëlliqet” në dasmën e tij, i shfaqet ish e dashura...

Dhëndri “fëlliqet” në dasmën e tij, i shfaqet ish e dashura me fustan nuseje Një dhëndër ka mbetur pa fjalë në momentin që në dasmën...

FOTO/ Toni Bler, Shah Rukh Khan dhe yjet e botës, në...

Yjet e kinemasë nga e gjtihë bota, të biznesit, sportit, politikanë e të tjerë zbarkuan në Mumbai të shtunën për festimet e dasmës së...

Dasma përfundon në kaos, të ftuarit rrihen me njëri-tjetrin

Një dasmë përfundoi në kaos pasi të ftuarit filluan të godisnin njëri-tjetrin me karrige e pjata.  Mediat e huaja raportojnë se e gjithë ngjarja...

Dasma kthehet në tragjedi, çifti vdes dy orë pas ceremonisë martesore

Dita më e bukur e një çifti të sapomartuar në Teksas është kthyer në tragjedi. Helikopteri ku Will Byler dhe Bailee Ackerman po udhëtonin, për...

Dhëndri rrëzon nusen në ditën e dasmës

Dasma shoqërohet dhe me momente qesharake. Njëra prej tyre është filmuar nga kamerat. Në një ceremonie martesore në New York, të porsamartuarit pasi të prenin...

Dasma e motrës, Lori publikon foton e fustanit

Ende flitet për dasmën e Sarës dhe Ledionit edhe pse detajet janë të pakta. Momentet më të bukura janë mbajtur në privatësi të plotë...

Dalin “prapaskenat” e dasmës së çiftit Sara-Ledioni! Avion privat vetëm për...

Moderatori Ledion Liço dhe trashëgimtarja e “Top media” Sara Hoxha, u martuan para disa javësh më një ceremoni të zhvilluar në Como, duke u...

FOTO/ Kjo martesë ka mahnitur të gjithë, lexoni historinë e çiftit...

Në stinën e verës më së shumti të rinjtë kurorëzojnë dashuritë e tyre me martesë. Secili në mënyrën e vet, duke tentuar që të...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Burgosja e Suelës, siç talebanët burgosin gazetarët amerikanë

Nga Miranda Haxhia E dashur Suela Musta, Sa gabim e kanë kolegët e dashamirët që emrin tënd e lidhin kaq...

Suela Musta, si viktima model e këtyre 30 viteve….

Nga: Endira Bushati * Suela Musta, si viktima model e këtyre 30 viteve.... Suela Musta, sot është në burg... Informacionet...