E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Dashamir Shehu

Etiketim: Dashamir Shehu

Dashamir Shehi: Nga e hëna do të kemi lajme të reja…..

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi përmes një deklarate dhënë nga selia e kësaj force politike, dha detaje lidhur me mbledhjen e sotme që pati...

Dashamir Shehi: Protestuesit në shesh do qendrojnë me orë të zgjatura

Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi, tha se qëllimi i vetëm i protestës së sotme të opozitës është që të mbledhë sa...

Dash Shehi: Rrugë e gjatë por nuk ka kthim pas

Dashamir Shehi përpara protestuesve i bëri thirrje Ramës të largohet. Ai shprehet se Rama pretendon që të bashkojë Shqipërinë me Kosovën por do të ndajë...

Dashamir Shehi ngre shqetësimin: Jemi shumë vonë për ta ndaluar por…

Deputeti Dashamir Shehu, njekohesisht kryetar i LZHK-së, ne nje postim ne rrjetet sociale, ka nenvizuar disa probleme qe ai sheh nga projekti që po...

Dashamir Shehi i bashkohet protestës: Qeveria do t’ju lodhë, kjo është...

Deputeti opozitar, Dashamir Shehu ka dalë nga Kuvendi dhe ka hyrë në mesin e protestuesve që po lëshojnë thirrje në mbrojtje të Teatrit Kombëtar...

Shehi: Bizneseve turke u janë dhënë peshqesh pasuri publike

Politikani i njohur Dashamir Shehi i ftuar në "Arena" nga Dritan Hila në Ora News, thotë se nuk ka investime direkte turke në sektorë...

“Ha pilaf dhe pi raki me sabah”, Berisha i kthehet Ramës:...

Qëndrimi i deputetit demokrat Dashamir Shehu për të ndalur investimet turke në vend, ato strategjike, përplasi në Kuvend kryeministrin Rama dhe ish-kryeministrin  Berisha. Rama tha...

Shehu: Tahiri i zhytur deri në fyt, Rama s’mund të bëjë...

Opozita ka paralajmmruar një aksion opozitar kundër qeverisë, me objektiv kryesor rrëzimin e kryeministrit Rama. Dashamir Shehu, deputet i Partisë Demokratike dhe kryetar  i LZHK...

Shehu: PS përdori sistemin “omerta” të mafies, sot na bëri nder!

Deputeti, Dashamir Shehu i ftuar në Arena nga Dritan Hila në Ora News u shpreh se Partia Socialiste përdori sistemin “omerta” të mafies në...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...