Ballina Etiketimet Dashamir Shehi

Etiketim: Dashamir Shehi

Shehi për ftesën e Ramës: Tallje e madhe, nuk ka më...

Ftesa e Ramës për dialog nuk ka tunduar aspak opozitën e bashkuar. Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, i ftuar në RTV Ora i cilëon...

Shehi: Të largohet Rama që të bien rehat shqiptarët

Duke komentuar thirrjen për dialog të deputetëve gjermanë, kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, uron që ata të jenë kontribues të mirë në zgjidhjen e...

Aleati i Bashës: Nga Rama presim vetëm telegramin e dorëheqjes

Kryetari i PDK, Nard Ndoka ka reaguar pas letrës së dytë të Edi Ramës për kreun e PD-së, Lulzim Basha. Në një postim në Facebook,...

Shehi: Protesta, arma e fundit e opozitës

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në emisionin "Arena" në RTV Ora u shpreh se arma e fundit e opozitës për zgjedhje të...

Shehi: Shqipërinë nuk e djegim, Rama t’i vërë gishtin kokës

Kryetari i LZHK Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” tha se opozita nuk ka dalë në rrugë për...

Shehi për Bindjen Demokratike: Beteja jonë është me Edi Ramën

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka theksuar se kushdo që kërkon të bëhet pjesë e betejës opozitare është i mirëpritur, por jo ata që...

Shehi: Opozita ka zgjedhur lider Bashën

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në rubrikën intervistë në RTV Ora tregoi tre faktorët që po çojnë në formimin e opozitës. Shehi...

Dashamir Shehi: Ky sistem i kalbur, po e rrëzojmë përditë nga...

Ish-deputeti i PD Dashamir Shehu i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” tha se protestat e opozitës janë për të tronditur sistemin...

Shehi: Duam ta prishim skaletën politike, opozita do kohë

Kreu i LZHK, ish-deputeti dhe aleati i Lulzim Bashës, Dashamir Shehi, tha se protesta e opozitës nuk është ftohur por se do ketë mënyra...

Shehi: Opozita s’do marrë pjesë në zgjedhjet e 30 qershorit! Ramën...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi tha se kryeministrin Edi Rama e ka kapur frika. I ftuar në studion e lajmeve në RTV ORA, ai...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com